Skip to content

Kvalitatīvs bremžu remonts. Plaša izvēle bremzēm, bremžu klučiem un diskiem.

Kvalitatīvs bremžu remonts Rīgā par izdzevīgam cenām. Lētāk kā citur – Autospeci.lv !

Autospeci.lv serviss darbojas jau 20 gadus un šo gadu laikā gūtā pieredze pierāda, ka bremžu kluču nomaiņa nav nemaz tik viegls darbs, cik tas var izskatītes. Bremžu kluču kalpošanas mūža ilgums ir atkarīgs no to uzstādīšanas precizitātes, braukšanas stila un nobraukatajiem kilometriem. Straujas gaitas uzsākšana vai otrādi – palēlināšana, nolieto šo detaļu ievērojami ātrak.

Bremzēšanas efektivitātes pasliktināšanās, čīkstēšana ritenī bremzējot, pretestības palielināšanās bremzējot – tās ir tikai dažas pazīmes, ka Jūsu transportlīdzekļa bremžu kluči ir bojāti.

Ja bojāti bremžu kluči, tos ieteicams nomainīt. Šo detaļu nomainīšanas cena ir salīdzinoši zema un tā būtiski pagarinās bremžu diska un visas bremžu sistēmas kalpošanas ilgumu. Šo maiņu Jūs varat veikt arī patstāvīgi, tāpēc esam izveidojuši nelielu pamācības rakstu ar attēliem, kā pareizi nomainīt bremžu klučus, lai tie ļoti ātri nenodilst un ir nomainīti kvalitatīvi : https://www.yr.lv/autoserviss_bremzu_klucu_nomaina/ (saite atvērsies jaunā logā). Taču arī Autospeci.lv autoservisā veicam kvalitatīvu dažāda veida bremžu, bremžu disku, kluču, suportu, vadīklu nomaiņu, apkopi un remontu.

Pie mums uz vietas  pieejama milzīga izvēle bremžu klučiem. Ir iespējams iegādāties gan dārgākas, gan lētākas bremžu detaļas. Visa veida ražotāji! Atkarība pēc klienta velmēm – ja vēlaties ekonomēt, piedāvāsim lētākus variantus, taču ja vēlaties vislabāko kvalitāti, piedāvāsim labāko, jaudīgāko.

Piemēram, kvalitatīvi BRP bremžu kluči, kurus pie mums var iegādāties par salīdzinoši zemu cenu, prakstiski nečīkst uz visām mašīnām un labi. Ievērojami nesmērē disku un ir praktiski viens no labākajiem variantiem.

Iespējams arī veikt pasūtījumu un saņemt to jau šodien vai nākamajā darba dienā, gadījumā ja neatradīsi sev vajadzīgo. Garantējam ļoti ātru piegādi.

Mūsu veikalā, Autospeci.lv, tev palīdzēs kvalitatīvi bremžu speciālisti (ar lielu pieredzi) izvēlēties tavam transportlīdzeklim pašu piemērotāko un labāko, un, protams, lēti saremontēs.

Ilgs kalpošanas laiks un nevainojama kvalitāte visām auto rezerves daļām un bremžu remontam.

Piedāvājam uzticēt bremžu remontu, apkopi, nomaiņu mūsu pieredzējušajiem bremžu speciālistiem autospeci.lv autoservisā. Kvalitatīva darba izpilde un garantija par paveikto darbu. Vairāk info : http://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/  (saite atvērsies jaunā logā).

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtāmas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast- kartes un tā, šajā linkā:http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā)

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā)

Auto rezerves daļas lētāk kā citur: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).