Skip to content

Jaunas auto rezerves daļas un akumulatori no Vācijas un Lietuvas!!!

Ja galvenais, kas jūs interesē, iegādājoties auto rezerves daļas, ir iespējami zemākā cena, piedāvājam jums iegādāties auto rezerves daļas uz pasūtījumu no Lietuvas noliktavas. Auto rezerves daļu piegāde ir reizi nedēļā, trešdienas pēcpusdienā.

Nepārprotiet- mums ir auto rezerves daļas arī Latvijā, tās ir nedaudz dārgākas, toties uzreiz uz vietas!

Kāpēc sanāk lētāk? Tāpēc, ka mums nav jāuztur papildus noliktava Latvijā, nav tā jāapkurina, nav jāalgo sargs, nav jāiegulda nauda precē, kura glabāsies uz vietas.

Lietuvas noliktava ir vairākus hektārus liela, tajā atrodamas miljoniem auto rezerves daļas no visas pasaules. Lētākās, protams, būs Ķīnā ražotās, bet ne vienmēr tās ir sliktākās, jo pašlaik arī lielie vācu koncerni ar skanīgiem nosaukumiem savā pašu Vācijā vairs neražo faktiski gandrīz neko, ja nu vienīgi jaunākos BMW modeļus…

Lai pasūtītu, jums vajag mūsu auto rezerves daļu veikala speciālistiem paziņot faktu, ja jūs interesē tikai un vienīgi zemākā cena, un ka esiet gatavi pagaidīt pasūtījumu no Lietuvas!

Piedāvājam arī oriģinālās daļas no rūpnīcām Vācijā. Daudzām populārākajām auto markām auto rezerves daļas ir uz vietas, Latvijā. Pavisam apmēram 50000 preču ir mūsu noliktavā.

Mūsu auto rezerves daļu katalogs, ar bildēm un cenām, apskatāms šeit: AUTO REZERVES DAĻU KATALOGS (saite atvērsies jaunā logā).

Mūsu veikala telefoni ir 67272626, 67290447, 28870004, 28800060. Atrodamies Matīsa ielā 123, tieši pretī Russo Baltam, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris.