Skip to content

Autoserviss, auto remonts.

Labs autoserviss nozīmē, ka mēs uzņemamies atbildību par mūsu veiktajiem auto remonta darbiem. Tātad jebkurš auto remonts mūsu autoservisā tiek veikts ar garantiju. Garantija vienmēr attiecas uz veikto darbu, un bieži vien arī ir iespējams izvēlēties auto rezerves daļas, kurām ražotājs dod garantiju. Populārākās auto rezerves daļas, kurām ir garantija, un kuras uzstāda mūsu autoserviss, ir akumulatori, izpūtēji, amortizatori, riepas, kvalitatīvu ražotāju gultņi u.c.

AUTOSERVISS:

tel. 28870001

Tas gan nebūt nenozīmē, ka mūsu autoserviss ir dārgs. Tā kā telpas mums ir sen jau privātīpašumā, mums nav jāmaksā milzu īres maksas, un tādejādi mēs piedāvājam veikt autoservisa darbus par zemām cenām, bet augstā kvalitātē un ar garantiju.

Mūsu autoserviss ir pazīstams jau 19 gadus ar savu zemo cenu politiku un augsto kvalitāti.

Tas ir tapis iespējams tādā veidā, ka servisa telpas mums ir privātīpašumā un mums nav jāmaksā tūkstoši mēnesī par telpu īri. Tātad varam darīt darbus lētāk, nekā tie, kuri īrē kvadrātmetrus Rīgas centrā!

AUTOSERVISA GALVENIE DARBU VEIDI:

Autoservisā veicam vieglo auto remontu, kā arī remontējam motociklus.

SLIEKŠŅU, VIRSBŪVES METINĀŠANA.

Mūsu galvenie specializācijas virzieni ir saistīti ar metināšanu- virsbūves metināšana, sliekšņu metināšana, rūsējušu auto sagatavošana tehniskajai apskatei. Ar metināšanu saistošais mūsu darbības virziens ir auto prekorozijas apstrāde. To var izveikt pēc auto virsbūves metināšanas, bet labāk to būtu darīt, kamēr mašīna nav cauri izrūsējusi!

IZPŪTĒJI- NOMAIŅA, IZGATAVOŠANA, REMONTS.

Tā kā esam vieni no lielākajiem izpūtēju piegādātājiem pilsētā, tad, protams, veicam arī izpūtēju nomaiņu, remontu un izgatavošanu. Piemēram, ja jūsu auto izpūtējs ir ļoti dārgs, mēs varam tādu izgatavot lētāk, vai arī nomainīt tikai kādu bunduli vai katalizatoru. Mūsu katalizatori ir piemēroti tehniskās apskates iziešanai, un pēc kvalitātes neatšķiras no oriģināliem, tikai ir lētāki. Varam uzmetināt JEBKĀDU izpūtēju JEBKĀDAI mašīnai vai motociklam! Esam taisījuši izpūtējus arī traktoriem un ģeneratoriem, analogus oriģināliem gan pēc funkcijām, gan izskata.

RITOŠĀS DAĻAS REMONTS, DIAGNOSTIKA.

Protams, veicam arī visas ritošās daļas remontu- amortizatori, gultņi, bremžu daļas, šarnīri, sviras- tas mums viss ir uz vietas, uzreiz pieejams noliktavā un uzstādāms uz jūsu auto. Protams, arī visas komplektējošās daļas- amortizatoru putekļu sargi, atsitēji, un tā tālāk! Mēs piedāvājam dažādu cenu kategoriju rezerves daļas- no lētākajām sertificētajām āftermārketa rezerves daļām līdz OE (oriģinālajām), no auto izgatavotāja rūpnīcas. Ja esat nolēmuši veikt auto ritošās daļas remontu, ritošās daļas diagnostiku izveiksim par brīvu.

SAJŪGU NOMAIŅA, REMONTS.

No sajūgiem mums uz vietas ir ļoti liela sajūga disku, spararatu, sajūga grozu un izspiedējgultņu sortiments, gan atsevišķi, gan arī komplektos. Protams, veicam arī sajūgu nomaiņu un remontu!

BREMŽU SISTĒMAS REMONTS.

Esam iekrājuši milzīgu pieredzi bremžu sistēmas remontā. Bremžu sistēmas remonts pie mums- bremžu kluči, bremžu diski, caurules, trubiņas, cilindri- garantē 100% tehniskās apskates iziešanu ar pilnībā kārtībā bremzēm. Ir arī suporti, trumuļi un pārējais, noliktavā uz vietas.

MOTORA REMONTS. MOTORSIKSNU MAIŅA.

Labi specializējamies uz motora remontiem- motorsiksnu maiņa, galvu remonts, izveicam arī motora kapitālo remontu, sevišķi tas attiecināms uz retro auto, kuru motorus nevar nopirkt sekundārajā tirgū un vienkārši apmainīt. Mums uz vietas ir visas nepieciešamās rezerves daļas motora siksnu maiņai- pašas siksnas, rullīši, novilcēji. Ir arī motora ķēdes un to mierinātāji. Siksnas mainām pilnīgi jebkādas sarežģītības motoriem. Uz vietas noliktavā mums ir arī jaunas populārāko auto dzinēja galvas par zemām cenām, cik nu tas ir iespējams.

RIEPU MONTĀŽA, BALANSĒŠANA.

Veicam arī riepu montāžu un balansēšanu ar Hoffmann balansēšanas stendu, piemērotu alumīnija diskiem un līmējamajiem svariņiem.

STARTERU UN ĢENERATORU REMONTS UN DIAGNOSTIKA.

Mainām starterus, remontējam ģeneratorus. Protams, specializējamies uz akumulatoriem, varam notestēt strāvas noplūdi, ja akumulators regulāri “nosēžas” vai bieži ir jāmaina. Pirms nomaiņas varam pārbaudīt akumulatoru ar slodzes dakšu, kā arī uzlādēt. Pieņemam arī vecos akumulatorus uz apmaiņu un arī vienkārši utilizācijai. Uz vietas ir arī PILNĪGI VISAS auto lampiņas, arī super retās.

ŪDENSSŪKŅI, STŪRES PASTIPRINĀTĀJA SŪKŅI.

Ūdenssūkņi, hidrauliskie sūkņi- (nevis restaurētie, bet jauni), ir uz vietas, uzreiz nomaināmi. Ir arī rūpnīcas restaurētie, protams!

AUTO DATORU DIAGNOSTIKA.

Veicam arī auto kompjūtera diagnostikas kļūdu lasīšanu ar “Launch” auto diagnostikas kompjūteru. Spējam diagnosticēt arī vecākas auto elektronikas vadības sistēmas par OBD II. Varam pārbaudīt visus auto vadības elektronikas blokus- parking sensorus, motora diagnostiku, ABS, airbagus u.c. Kā arī pārbaudīt bloku un devēju “live” darbības diagnostiku, piemēram, Mercedes S-class gaisa amortizācijai vai tamlīdzīgi, pārbaudām “live” režīmā lambda zondes un tā tālāk.

Kā atrast mūsu autoservisu, apskatāms sadaļā KONTAKTI: https://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/ (saite atvērsies jaunā logā)

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?