Skip to content

AKCIJA!!! Stūres šarnīru izpārdošana.

Mūsu noliktavā ir iekrājies liels stūres šarnīru, lodbalstu un stūres stieņu pārpalikums. Tāpēc esam nolēmuši tirgot stūres šarnīrus zem reālajām tirgus cenām, lai atbrīvotu vietu noliktavā.

Tātad, ja jūs interesē stūres šarnīrs, stūres stienis, vai lodbalsts, tad jums ir jāpiezvana uz mūsu veikalu- 67272626, 67290447, 28870004 un jāpainteresējas, vai jūs interesējošā auto rezerves daļa ir uz vietas! Variet, protams, arī paši mēģināt meklēt mūsu mājaslapas meklētājā (kas nu jau darbojas diezgan piepildīti). Lai atrastu stūres šarnīru savam auto mūsu meklētājā, ievadiet dažas daļas no jūs interesējošās auto rezerves daļas nosaukuma, Cena gan tam rādās parastā, regulārā veikala, bet piezvanot vai aizbraucot uz mūsu veikalu, un atsaucoties uz stūres šarnīru izpārdošanas akciju, jūs šo rezerves daļu varēsiet iegūt par pasakaini zemu cenu, kāda jums un mūsu konkurentiem arīdzan pat sapņos nebūs rādījusies!!!

Profesionāļi un advancēti parastie pircēji var meklēt stūres šarnīrus, lodbalstus, sviras, stūres stieņus mūsu meklētājā pēc spāņu ražotāja RTS kodiem, vai koda daļas.

Protams, ka darbojas arī auto rezerves daļu piegāde, un, saskaņojot jums vēlamo piegādes laiku un vietu, variet iegūt sevi interesējošo rezerves daļu apmēram stundas laikā. Pabrīdiniet laicīgi, ja čekā nepieciešami jūsu firmas rekvizīti!