Skip to content

Moto rezerves daļas

Moto rezerves daļas un akumulatori, lētāk kā citur ir nopērkami pie http://www.motospeci.lv/ 

Turpat arī moto eļļas motobraucējiem ar atlaidi -20% par vairumtirdzniecības cenām. Tomēr arī veikalā ikdienas pircējiem šīs moto eļļas un citas moto rezerves daļas tiek piedāvātas par zemākajām cenām Rīgā.

Moto riepas motokrosam, enduro un ielas motocikliem pa tiešo no Eiropas par super zemām cenām! Pārliecinieties paši- http://www.motospeci.lv/

Tāpat arī motociklu ķēžu eļļas, gaisa filtru eļļas, paši gaisa un eļļas filtri, bremžu kluči, amortizatoru blīvslēgi, dakšas un prolinku aizmugurējās piekares gultņi un bukses, tas viss atrodams pie motospeciem par pazeminātām cenām, lētāk kā citur.

Nu, un, protams, mūsu ikdienas prece- akumulatori arī motocikliem- gan lētāko zīmolu, gan arī populārāko brendu ir pieejami uz vietas, uzreiz nopērkami, praktiski visu izmēru un jaudu akumulatori pie mums ir uz vietas.

Kā mūs atrast?

Moto rezerves daļu veikals un noliktava:

Tel. 67272626, 67290447, 28870004, 28800060.

Rīgā, Matīsa ielā 123. (Matīsa un Vagonu ielas stūris, pretī “Russo Balt” piekabju veikalam),

Apskatīt foto kartē (Google maps).

Darba laiks moto rezerves daļu veikalam 9:00- 18:00, sestdien 10:00- 15:00, svētdien nestrādājam.

Autoserviss:

Tel. 28870001.

Aizvaru iela 31 (Rīgā, Pļavniekos, netālu no Dārzciema, Astras/Deglava ielu krustojuma- maza ieliņa uzreiz aiz Karcher dzeltenās automazgātuves, pirms pieminekļu tirdzniecības kioska, 100 m pirms krustojuma ar Dārzciema ielu, ja braucam no centra pa  Deglava ielu).

Darba laiks motoservisam no pirmdienas līdz piektdienai: 9:30- 19:00, sestdien, svētdien nestrādājam, bet pēc vienošanās ar vecāko maiņas meistaru iespējams pierakstīties arī uz sestdienu.

Apskatīt foto kartē (Google maps).