Skip to content

Kā mūs atrast: Kontakti, telefoni: Auto, moto veikals un autoserviss.

SIA “IGREK R”

Reģ. Nr. LV40002040277

AUTO UN MOTO REZERVES DAĻAS, AKUMULATORI, VEIKALA TELEFONI:

TEL. 28870004, 28800060, 67272626, 67290447

Darba laiks auto un moto rezerves daļu veikalam

P. O. T. C. P.: 9:00- 18:00
Sestdiena:   10:00- 15:00,
Svētdiena:    Slēgts

ADRESE: Matīsa iela 123, Rīga (Matīsa/Vagonu stūris, tieši pretī Russo-Baltam Apskatīt foto kartē Google maps)

AUTOSERVISS TELEFONS:

TEL. 28870001.

Darba laiks autoservisam

P. O. T. C. P.: 9:30- 19:00
Sestdiena:     Slēgts (pēc vienošanās iespējams pieraksts)
Svētdiena:    Slēgts

ADRESE: Aizvaru iela 31 (atrodas netālu no Deglava/ Dārzciema ielu krustojuma, braucot no centra, pirms Dārzciema ielas jānogriežas uz Aizvaru ielu 31!) Karte un darba laiki zemāk.

Darba laiks autoservisam no pirmdienas līdz piektdienai: 9:30- 19:00, sestdien, svētdien nestrādājam, bet pēc vienošanās ar vecāko maiņas meistaru iespējams pierakstīties arī uz sestdienu.

Apskatīt foto kartē (Google maps).

Autoserviss apkalpo vieglās automašīnas un vieglos busiņus. Galvenais, ar ko autoserviss atšķiras no citiem internetā atrodamajiem ir tas, ka mums ir reāla auto un moto rezerves daļu noliktava un veikals, nevis i-veikals, tas nozīmē, ka lielākā daļa autodetaļu mums reāli ir uz vietas, nevis tikai mājaslapa internetā un puisītis pie telefona!

Esam importētāji, piedāvājam detaļas “no pirmajām rokām”, tātad reizēm būtiski lētāk kā citi (piemēram internetveikali, kuriem detaļas jāpērk no mums un citiem līdzīgiem importētājiem- auto detaļu noliktavām).

NB! Ņemiet vērā, ka šī mājaslapa mums ir jauna, un tajā nav savadīta pat puse no visa produktu klāsta, kas mums ir uz vietas. Katru dienu to papildinām, bet vēl daudz darba priekšā. Tā ka ja interesē kas konkrēts vai ko precizēt- zvaniet! E-pastus un čatiņu lasām tikai tad, ja ir brīvs laiks, un tā parasti nav- strādājam!

Если интересует что-то конкретное или по подробней- звоните! Э-почту, чатик и комментарии читаем только если есть свободное время, а его обычно нету- работаем!

Remontējam Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda MB (Mercedes-Benz), Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki,
Toyota, Volvo, VW (Volkswagen).

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?