Skip to content

Akumulators Deta

Akumulators Deta

Akumulators Deta ir Vācijā ražots, kvalitatīvs auto akumulators. Deta akumulatoriem ir trīs gadu garantija. Pie pareizas akumulatora izvēles, atbilstoši auto markai un modelim, kā arī atbilstošas ekspluatācijas, akumulators Deta Jums kalpos ilgus gadus. Raksts par to, kādi ir pareizi auto akumulatora ekspluatācijas nosacījumi, ir izlasāms šeit: autospeci.lv/akumulators-ka-pareizi-ekspluatet-akumulatoru (raksts atvērsies jaunā logā).

akumulators deta

Deta akumulatoriem ir trīs uzbūves veidi: Deta Power, Deta Senator 3 un Deta AGM. Deta Power ir standarta konstrukcijas akumulators. Deta Senator 3 ir Carbon Boost tehnoloģijas akumulators ar paaugstinātu starta strāvu un paātrinātu uzlādi. Deta AGM ir jaunākās AGM tehnoloģijas akumulators ar visātrāko uzlādi un visizturīgāko konstrukciju.

Jo intensīvāks akumulatora lietošanas režīms, jo īsāks akumulatora kalpošanas termiņš. Tādēļ jārēķinās ar to, ka braucot pilsētā īsus pārbraucienus, daudz startējot, akumulators kalpos ievērojamāki īsāku mūžu, kā piemēram šoferītim, kas ikdienā brauc no Salaspils uz Rīgu, ceļā patērējot vismaz 20 minūtes. Ar šo laiku pietiek, lai akumulators uzlādētos pēc patērētās enerģijas startējot auto. Ievērojami saīsina akumulatora mūžu arī auto ilgstoša stāvēšana ar pieslēgtām klemmēm. Automašīna miega režīmā arī patērē strāvu, vidēji no 0,05 līdz 0,1 ampēram amplitūdā, atkarīgs no auto aprīkojuma. Sīkāk par to rakstā par to, kā nomērīt auto akumulatora strāvas noplūdi? www.autospeci.lv/ka-nomerit-auto-stravas-nopludi (raksts atvērsies jaunā logā). Tātad, ilga auto stāvēšana var novest pie pilnīgas auto akumulatora izlādes. Pie lieliem mīnusiem, izlādēts akumulators pat var deformēties (“piepūsties”), kas savukārt nebūs akumulatora ražotāja vaina, bet gan nepareiza ekspluatācija. Pirms atstāt auto uz ilgāku laiku bez kustības, tad vienkārši atvienojiet akumulatora klemmes (neattiecas uz auto kuriem akumulators ir jāpieraksta datorā). Tātad, rezumē – lai akumulators ilgāk kalpotu, jāseko līdzi tā uzlādes līmenim. Ja uzlādes līmenis nokrītas zem 12,4 voltiem, nepieciešams akumulatoru papildus uzlādēt.

Kādēļ izvēlēties Deta akumulatorus? Ļoti vienkārši. Deta (tas pats, kas Tudor) ir viens no kvalitatīvākajiem akumulatoriem Latvijā, to apliecina ļoti zemā garantijas gadījumu statistika, tiem ir lielāks garantijas termiņš (3 gadi) nekā līdzvērtīgiem brendiem. Plašs klāsts un pieejami paaugstinātas jaudas akumulatori (Senator 3 sērija) bargākam klimatam.

 

 

 

 

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?