Skip to content

Čīkst bremzes. Kā to novērst?

Čīkst bremzes, “kolodkas”, bremžu kluči, diski?! Braucot garām, viss tā nočīkst, ka uz tavu transportlīdzekli visi atskatās? Ja tavam transportlīdzeklim piemetusies šāda kaite, neuztraucies, mēs palīdzēsim tev!

Autospeci.lv serviss darbojas jau 20 gadus un šo gadu laikā gūtā pieredze pierāda, ka bremžu kluču nomaiņa nav nemaz tik viegls darbs, cik tas var izskatītes. Lai pareizi apmainītu bremžu klučus, ir jāņem vērā pāris svarīgi nosacījumi.

Kas īsti rada šo bremžu čīkstēšanas skaņu?

Mēs, pieredzējuši bremžu speciālisti, varam viennozīmīgi apgalvot , ka tas kas čīkst ir šis berzes materiālu pāris – bremžu disks saskaroties ar bremžu klučiem.

Ja jums šī čīkstēšana krīt uz nerviem un vēlaties to steidzami novērst, patiesībā tas ir diezgan vienkārši. Jāuzliek citas firmas bremžu kluči. Čīkstēt mēdz jebkuras firmas bremžu kluči, gan dārgākās, gan lētākās. Šī nepatīkamā skaņa pavisam noteikti nav atkarīga no ražotāja vai no cenu kategorijas utt. Arī svarīgi atcerēties, ka bremžu čīkstēšana nekādā veidā neietekmē bremžu jaudu, spēku vai kvalitāti, tā ir vienkārši ļoti nevēlama skaņa, kura nāk no jūsu transportlīdzekļa un ,iespējams, ļoti bojā jūsu nervu sistēmu.

Būtībā risinājums ir pavisam vienkāršs – jānomaina esošās firmas bremžu kluči uz citas firmas, kuras dotajam transportlīdzeklim būs vispiemērotākās.

Kā uzzināt piemērotākos bremžu klučus manam auto?

Ir jāeksperimentē ar dažādas firmas bremžu klučiem. Piemēram, senāk automašīnai BMW E34 čīkstēja gandrīz visi bremžu kluči, kuri tika uzlikti, taču ,mainot un liekot dažādu ražotāju piedāvātos bremžu klučus – atklājām firmas Valeo piedāvātos un beidzot nepatīkamā skaņa bija novērsta. Arī tagad kā Lexus automašīnai ar čīkstošiem bremžu klučiem tiek uzliktas firmas Jurid piedāvātās bremžu uzlikas – arī vairāk nečīkst.

Pateikt kāda firma būs vislabākā tieši tavam transportlīdzeklim, nav tik vienkārši. Piemēram, kvalitatīvi BRP bremžu kluči, kurus pie mums var iegādāties par salīdzinoši zemu cenu, praktiski nečīkst uz visām mašīnām un labi bremzē. Ievērojami nesmērē disku un ir praktiski viens no labākajiem variantiem, cena – kvalitāte.

Jāatceras arī svarīgs fakts – tie bremžu kluči, kuri bremzē vislabāk ir arī visātrāk dilstošie. Līdz ar to, transportlīdzekļa diski paliek melni.

Ļoti svarīgi ir izvērtēt kādas ir jūsu prioritātes. Vai svarīgāk ir cik jaudīgi savu darbu veic bremžu kluči , vai arī cik ilgs ir to kalpošanas laiks un čīkstēšanas novēršana.

Mūsu noliktavā ir milzīgs bremžu remonta un apmaiņas klāsts – bremžu diski, bremžu kluči, bremžu vadīklas, bremžu suporti, suportu  remkomplekti u.c. 

Pie mums atradīsi sev vajadzīgo, gan ja vēlies ekonomēt, gan ja vēlies iegādāties kvalitatīvus bremžu klučus. Uz vietas pieejama ļoti plaša bremžu kluču izvēle. Taču ja neatradīsi savējo, iespējams pasūtīt bremžu klučus ar piegādi jau tajā pašā vai nākamajā dienā. Ātri, vai ne?!

Ja nevēlies eksperimentēt pats un vēljoprojām esi nesaprašanā kā rīkoties, piedāvājam uzticēt šo darbu mūsu pieredzējušiem bremžu speciālistiem autospeci.lv autoservisā. Vairāk info : https://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/  (saite atvērsies jaunā logā).

Esam izveidojuši arī nelielu pamācības rakstu kā pareizi nomainīt bremžu klučus tā, lai tie nenodilst ļoti ātri  : https://www.yr.lv/autoserviss_bremzu_klucu_nomaina/ (saite atvērsies jaunā logā).

Ja vieglāk noklausīties šo visu, nevis izlasīt, spied play šim video! 

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās rezerves daļas dotajai auto markai, kuras pie mums pērk ikdienā. Ja neredzat detaļas bildi vai cenu, tad tā vienkārši pagaidām nav ievadīta mājaslapā.

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav sarakstā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās auto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu auto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu auto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast- kartes un tā, šajā linkā: https://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/ (saite atvērsies jaunā logā).

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?