Skip to content

Auto rezerves daļas.

Auto rezerves daļas.

Auto rezerves daļas mums ir ļoti plašā sortimentā un piedāvājam tās par ļoti konkurētspējīgām cenām, lētāk kā citi. Vairums auto rezerves daļas mums ir uz vietas, uzreiz nopērkamas. Mēs arī piekopjam godīgo cenu politiku, mājaslapā uzreiz norādot patieso auto rezerves daļu cenu, ar fotogrāfiju, nevis kā rīkojas daudzi internetveikali, kuri it kā piedāvā preces lētāk- mājaslapā norāda ārkārtīgi zemu cenu auto rezerves daļām, bet pēc tam, kad jūs mēģinat šo rezerves daļu iegādāties par šo cenu, sāk piedāvāt kaut kādas alternatīvas, neticami ilgus gaidīšanas laikus (pat līdz mēnesim) vai tamlīdzīgi.

auto-rezerves-dalas
auto rezerves daļas

 

Auto rezerves daļu sortiments, kuras piedāvājam:

Akumulatori:

Mūsu piedāvājumā uz vietas, uzreiz nopērkami, ir vairāk kā desmit dažādu akumulatoru ražotāju akumulatori. Varētu pat teikt, ka pie mums ir pieejami gandrīz visi akumulatori un akumulatoru veidi, kādi vispār ir atrodami Latvijas tirgū. Mēs arī nākam pretī klientam, piedāvājot iespēju nodot savu veco akumulatoru, pretī saņemot jaunu ar papildus atlaidi. Šī akcija spēkā mums ir cauru gadu.

Pirms pirkšanas variet pie mums pārbaudīt auto strāvas noplūdi, lādēšanu, kā arī varam akumulatoru jums nomainīt.

Bremžu sistēmas auto rezerves daļas:

Mums uz vietas noliktavā ir bremžu diski, bremžu kluči un cilindrīši, trubiņas un šļauciņas kā arī bremžu suporti un to rezerves daļas. Bremžu kluči un diski mums ir no dažādiem ražotājiem, piedāvājam gan premium klases, gan lētākas ekonomiskās klases bremžu sistēmas auto rezerves daļas.

Filtri un eļļas:

Mūsu sportimentā ir dažādas eļļas auto dzinējiem, bremžu sistēmai, ātrumkārbām, stūres pastiprinātājiem, dāžādas ziedes un smēres gultņiem, bremžu suportiem un visam pārējam, kas nepieciešams auto ikdienas ekspluatācijai un remontam.

Tāpat piedāvājam dažādu ražotāju eļļas, gaisa, salona, degvielas filtrus pilnīgi visām populārākajām auto markām, uz vietas, uzreiz nopērkamus.

Mums ir uz vietas arī izlejamās eļļas, tās ir vēl lētākas, nekā fasētās. Nāciet ar savu kanniņu un ekonomējiet papildus uz taru vēl dažus eiro!

Amortizatori:

Amortizatori ir viena no populārākajām auto rezerves daļu kategorijām mūsu klāstā. Piedāvājam gan eļļas, gan gāzes amortizatorus, praktiski visām auto markām, arī senāku gada gājumu automašīnām, par super pazeminātām cenām. Tāpat arī bagāžnieka vāka amortizatori, stūres sistēmas, rullīšu novilcēju amortizatori ir mūsu sortimentā.

Īpaši gribētos izcelt to, ka importējam Robusto amortizatorus, kuri ir gan ļoti kvalitatīvi, gan arī salīdzinoši zemā cenā, spējīgi pēc cenas gandrīz konkurēt ar lētajiem ķīnā ražotajiem amortizatoriem, tikai ar daudz augstāku eiropas ražotāja kvalitāti.

Protams, arī amortizatoru putekļu sargi un atsitēji ir pieejami pie mums, individuāli atbilstoši katram amortizatoram!

Logu slotiņas:

Mūsu piedāvājumā ir vairāku ražotāju logu slotiņas automašīnām, gan ar pašiem skaļākajiem brendiem un nosaukumiem, gan arī labas un lētas auto stiklu tīrītāju slotiņas, kuras plaši nereklamējas, un tādejādi ir lētākas, ekonomējot uz brenda reklāmu, bet tīra ne sliktāk, kā pašas dārgākās. Mūsu auto rezerves daļu sortimentā ir arī logu tīrītāju un mazgātāju motorīši un cita elektronika.

Piekares auto rezerves daļas:

Piekares auto rezerves daļas ir lodšarnīri, lodbalsti, sviras, stūres stieņi, stabilizatora atsaites, sailentbloki, bukses un daudz kas cits. Jebkuru auto rezerves daļu, kuru jūs variet atrast auto tehniskās apskates novērtējuma protokolā, jūs variet arī atrast pie mums, uzreiz nopērkamu uz vietas, un no dažādiem ražotājiem, lai ritošās daļas auto rezerves daļas cena atbilstu jūsu maciņam.

Pusass šarnīri:

Mūsu auto rezerves daļu noliktava piedāvā super sortimentu ar pusasīm. Pusasis, jeb tautā sauktas par “granātām”, pusasu gumijas, putekļu sargi, gan komplektā, gan atsevišķi- tas viss, kā arī pusasu smēres, tripoidālie un piekares gultņi ir mums uz vietas. Tāpat pie mums ir pieejami kardāna un strūres krustiņi, kardānu piekares gultņi un to gumijas.

Sajūgi:

Tādas auto rezerves daļas kā sajūga disks, sajūga kurvis, sajūga dubultmasu spararats, sajūga izspiedējgultnis vai sajūga darba cilindrs nav jāmaina vai jāremontē ļoti bieži, tomēr mēs turam uz vietas visas šīs sajūga daļas, lai vajadzības gadījumā jūs tās varētu iegādāties komplektos vai pa daļām. Daudzām mūsdienu mašīnām ar automātisko sajūga kurvja regulāciju ir nepieciešamas atbilstošas zināšanas, kā to nomainīt, tapēc sajūga maiņu ieteiktu veikt mūsu autoservisā, kur atrodami labi sajūgu speciālisti!!!

Izpūtēji:

Izpūtēji pie mums uz vietas, noliktavā, glabājas trijos stāvos. Izpūtēju gofras, bunduļi, klusinātāji, katalizatori un katalizatoru aizvietotāji, sporta izpūtēji, savilcēji- visas šīs auto rezerves daļas pie mums ir pieejamas gan no Walker un Bosal, gan poļu un igauņu ražotājiem. Mūsu autoservisā var arī kvalitatīvi sametināt vai nomainī izpūtēju. Ja jums ir dārgs, rets vai ekskluzīvs auto un jūsu izpūtējs netiek piedāvāts no trešajiem ražotājiem, bet tikai dārgs un oriģināls, mēs mūsu autoservisā varam jums izgatavot jebkādas sistēmas un konfigurācijas izpūtēju.

Gultņi:

Auto riteņu gultņi, gan priekšējie, gan aizmugurējie, visām populārākajām auto markām pie mums uz vietas, uzreiz nopērkami. Piedāvājam gan ekonomiskās cenu klases, gan arī oriģinālo auto ražotāju gultņus, kurus uzstāda rūpnīcā uz konveijera.

Motora auto rezerves daļas:

Mūsu auto rezerves daļu noliktavā ir pieejamas visas populārākās motora rezerves daļas, bet galvenokārt liekam uzsvaru uz kvalitatīvām motora siksnām, to novilcēju rullīšiem un ūdenssūkņiem. Tas viss, laicīgi un pareizi nomainīts, garantē ilgu motora mūžu bez motorsiksnas saplīšanas defektiem. Protams, ir arī termostati, blīves, blīvslēgi (“saļņiki”), šāles un virzuļu gredzeni, kā arī dīzeļu sprauslu smidzinātāji un citas lietas no motora auto rezerves daļām.

Auto elektronikas daļas:

Auto elektronikas rezerves daļas sevī iekļauj indukcijas spoles, gaisa masas mērītājus, visus devējus. Tāpat pie devējiem pieskaitāma ir lambda zonde, ABS devējs, parnikga sensori. Sveces, svečvadi, kvēlsveces. Viss, ko vien var vajadzēt auto remontā, tas viss pie mums ir pieejams no auto rezerves daļām, dažādu ražotāju- gan ekonomiskās klases, gan arī auto oriģinālo ražotāju auto rezerves daļas, kuras tiek piegādātas uz konveijeru auto ražošanas rūpnīcās.

Beigās vienkārši atzīmēsim, ka pie mums ir pieejama praktiski jebkura detaļa jūsu automašīnai, uzreiz nopērkama, un par iespējami zemāko cenu, kā arī plašā ražotāju izvēlē. Ja jums ir nepieciešams kaut kas auto remontam, vienkārši sazvaniet mūs un saņemsiet sev vajadzīgo auto rezerves daļu uzreiz un par iespējami zemāko cenu! Ja vēlaties, visas auto rezerves daļas variet arī uzstādīt mūsu autoservisā, kurā strādā labi un zinoši speciālisti.

Mūsu kontakti un adreses šeit: https://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/ (saite atvērsies jaunā logā).

Ļoti ērts un viegli lietojams auto rezerves daļu katalogs katrai automašīnai atrodams šeit: https://www.autospeci.lv/auto-rezerves-dalas-pec-auto-modeliem-katalogs/ (saite atvērsies jaunā logā).

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?