Skip to content

Google AdWords. Noderīgi padomi, kā lietot.

Google AdWords. Noderīgi padomi, kā lietot.

Šorīt no rīta man piezvanīja kārtējā firmiņa, kura piedāvāja manā vietā aizpildīt Google AdWords reklāmas. Pēc neilgas sarunas sapratu, ka man ir daži padomi, kurus varu dot viņu speciālistiem, kā arī tie noderēs, protams, parastiem Google AdWords reklāmu tīkla lietotājiem.

Te īss kopsavilkums:

1: Palielinot klikšķa vērtību, palielināsies kopējais iztērētais reklāmas budžets, bet tas NENOZĪMĒ, ka proporcionāli arī palielināsies klikšķu skaits uz jūsu mājaslapu vai citu resursu, kurš tiek reklamēts AdWords tīklā. Ir jāatrod izdevumu/ klikšķu “sweet point”, pie kura tālāka klikšķa vērības palielināšana vairs nav lietderīga. It kā gūgle piedāvā šo lietu automatizēt, bet šī automatizācija tomēr nav draudzīga jūsu budžetam.

Lūk, ko dod Google AdWords atslēgvārda vērtības palielināšana līdz “pirmās lapas” vērtībai: (pievērsiet uzmanību klikšķu skaitam un iztērētajam budžetam!)

google adwords1

google adwords22

2. Lietojiet atslēgvārdus radoši- piemēram, pieminiet arī konkurentus savu reklāmas atslēgvārdu sarakstā!!! :)

3. Lietojiet arī Google display tipa reklāmas laukuma bannerus, šī opcija gan jāizvērtē atkarībā no jūsu uzņēmuma darbības sfēras! Sevišķi noderīgi kā imidža tipa reklāma, lai jūsu uzņēmumu cilvēki “nofotografētu” savā atmiņā, pat neklikojot uz bannera! Attiecīgi, jums par to arī nav jāmaksā, vai izmaksas ir ļoti zemas, jo Google reklāmas maksa tiek aprēķināta par klikšķi, nevis tikai par parādīšanos.

Un nobeigumā- jums jāsaprot, ka AdWords reklāmas izdevumu optimizācija var notikt tikai ilgākā laika posmā, eksperimentējot ar atslēgvārdu cenām un atrodot visizdevīgāko klikšķu/ budžeta izdevumu attiecību. Ja ar to darbojas aktīvi un radoši, tad šādai analīzei ir nepieciešams skats vismaz mēneša laika griezumā.

Atvērt WhatsApp
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?